Liya Sigorta

Liya Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti. Leyla Akyürek tarafından kurulmuştur. 1996 yılından bu yana Sağlık Sigortası, Otomobil Sigortası, Ev Sigortası, Sorumluluk Sigortası, İşyeri Sigortası, Seyahat Sigortası ve Hayat Sigortası branşlarında hizmet vermektedir.

Liya Sigorta Aracılık Hizmetleri, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmakta ve oluşabilecek tüm risklere karşı onları güvence altına alarak karşılıklı güven ve memnuniyetin sağlandığı uzun vadeli işbirliği oluşturmaktadır.

Liya Sigorta Aracılık Hizmetleri Allianz Sigorta A.Ş. yetkili acentesi olarak amacımız; satış öncesi ve sonrası beklentilerini saptayarak, kısa zamanda hızlı ve doğru çözümler üretmek, müşterilerimizin risklerini değerlendirerek, ihtiyaçlarına en uygun ve ekonomik poliçeyi hazırlamak, hasar/tazminat durumu oluştuğunda bilgilendirme ve yönlendirme yaparak bu süreci kolaylaştırmak ve nitelikli, kaliteli ve kesintisiz hizmet vererek maksimum memnuniyeti sağlayabilmek için Sigorta Şirketi ile arasında bir köprü vazifesi yapmaktır.İstanbul ilinin Kartal ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar sigorta hizmetleri hakkında müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Liya Sigorta güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de Kartal ilçesinde bulunan Allianz Sigorta acentesi Liya Sigortaya bekliyoruz.

İstanbul ilinin Kartal ilçesinde Allianz Sigorta Acentesi Liya Sigorta olarak hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin sağlıklarını, yıllar boyunca oluşturdukları varlıklarını korumak, hayatlarının tüm evrelerinde kendilerinin ve ailelerinin yanında olmak için varız. Liya Sigorta Allianz Sigorta bayisi olarak Otomobil sigortası (Kasko), sağlık sigortası, ev sigortası ve işyeri sigortası alanlarında faaliyet göstermekteyiz. İstanbul ilinin Kartal ilçesinde bulunan acentemiz Liya Sigorta ihtiyacınız olan tüm sigorta hizmetleri hakkında sizlere yardımcı olmaya hazırdır. Sizleri de Liya Sigorta Allianz Sigorta hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız. Liya Sigorta 0(216) 361 57 56